ogolne2

Nasza oferta  adresowana  jest do wszystkich osób, które ukończyły szkołę średnią, zainteresowanych rozwijaniem swoich pasji oraz zdobyciem atrakcyjnych kwalifikacji. Znajdą tu Państwo bogatą propozycję  kierunków artystycznych, których nauka odbywa się w trybie rocznym lub dwuletnim.

Zajęcia prowadzimy  przy wykorzystaniu nowoczesnych programów nauczania.Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku systematycznie wzbogacamy naszą ofertę.

 

 

 

Nowoczesne szkoły

Chcemy kształcić nie tylko kompetentnych odbiorców sztuki, ale przede wszystkim jej twórców i animatorów. Naszym Słuchaczom zapewniamy wysoki poziom nauczania – świadomie dobierając wykładowców oraz profesjonalne narzędzia pracy. Zajęcia w ramach kierunków artystycznych odbywają się w telewizji, radiu, agencjach castingowych, firmach producenckich. Od początku nauki umożliwiamy konfrontowanie zdobytej wiedzy z praktyką. Jako nowoczesna szkoła ułatwiamy także realizację różnorodnych zainteresowań i pasji.

 

 

Atrakcyjne zawody

Nasze Szkoły Artystyczne dają możliwość zdobycia nowego, ciekawego zawodu – zarówno tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłość, jak i osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Pragniemy, by nasi Słuchacze zdobyli solidne przygotowanie i potrafili je skutecznie wykorzystać w staraniach o swoje miejsce być może nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku. Przy naborze nie wprowadzamy limitu wieku – każdy czas jest dobry na zmiany, rozwój, nawiązywanie nowych kontaktów zawodowych. Jesteśmy przekonani, że nasze Szkoły Artystyczne oraz klimat Wrocławia, Poznania, Katowic i Warszawy tworzą ogromny potencjał, który spowoduje, że osoby chcące realizować się w pracy w mediach, filmie czy szeroko rozumianym show-bussinesie, właśnie tutaj zostaną do tego doskonale przygotowane.

 

 

Perspektywy na rynku pracy

Rozgłośnie radiowe, stacje telewizyjne, firmy producenckie, agencje reklamowe, wytwórnie płytowe, studia dźwiękowe, teatry i ośrodki sztuki – to zaledwie część miejsc, w których absolwenci naszych Szkół Artystycznych mogą spełniać się zawodowo i łaczyć pracę z ich pasją. We wszystkich dziedzinach związanych z kulturą, sztuką i rozrywką jest ogromne zapotrzebowanie na kompetentnych, zaangażowanych, utalentowanych, otwartych ludzi – takie predyspozycje otwierają możliwości podjęcia pracy niemal w każdym miejscu na świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.